تبلیغات
وکالت و مشاوره حقوقی - انتقادات و پیشنهادات
هیچ کس تنها نیست
با سلام خدمت شما كاربر گرامی. نظر به اینكه این وبسایت در جهت اطلاع رسانی به عموم مردم عزیز ایجاد گردیده ، لذا بسیاری از دوستان از طریق ایمیل درخواست راهنمائی نموده اند كه چون تمامی درخواستها جنبه عمومی داشته به استثنای بعضی موارد كه لازم بوده بصورت فردی جوابگو باشم را در این صفحه به نمایش گذاشته تا احیانأ اگر مواردی مشابه مشكلات و نیازهای وجود داشته باشد به راهنمائی های ارائه شده دسترسی داشته باشند. ضمنأ شما هم میتوانید با طرح درخواستها و مشكلات خود از این راهنمائی ها بهره ببرید.
 
 
 
 
 
 
 
 
چهار علت طلاق اجتناب‌ناپذیر :فریبا:::سلام اگه اینو خوندید به آیدیم یا ایمیل بزنید یا در قسمت پیام چون سوال شما شخصی است نمیتوانم بازگو کنم ممنون.حتما راه چاره ی است.
 
mojtaba az zahedan:آقا مجتبی هر زنی آرزوشه که رخته عروسی تنش کنه یعنی همسرتون بخاطر شما از مهمترین روزش گذشته چرا شما نتونید از چتی که ویران کننده ی خیلی از زندگی ها شده بخاطر همسرتون بگذرید.تنها شما نیستید که این مشکلو دارید این براتون عادت شده یه نوع سرگرمی شاید وقت گذرانی شما بچه هم دارید؟
برام در قسمت پیام"پیام بگذارید ممنون میشم.
 
دیه اعضاء ضرب و جرح :رضا:بله شما میتوانید شکایت کنید و ادعای خسارت کنید اما در این وسط آبروی دختره به خطر می افته هرچند با هم رابطه نداشته اید.
 
دیه جنایتی که بر مرده واقع می‌شود :موسی::بله تا وقتیکه شک و ضنی در میان باشد میتوان نبش قبر کرد.و چون پزشکی قانونی تشخیص داده اول سکته کرده بعدگلوله خورده یعنی طرف قصد کشتنش را داشته طبق ماده 206 و 205قتل عمدی محسوب میشود.و طبق ماده207 محکوم به قصاص میشود.